Advert

O Anlar Sergide

Seydişehir Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Öğrenci Yurdu'nda, "15 Temmuz Fotoğraf Sergisi" açıldı...

O Anlar Sergide
Bu içerik 1306 kez okundu.
Advert

SÜLEYMAN SAYAN ÖZEL HABER

Seydişehir Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK)  Öğrenci Yurdu'nda, "15 Temmuz Fotoğraf Sergisi" açıldı.

Sergide, 15 Temmuz gecesinin önemini vurgulayan, foto muhabirlerince Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi gecesi ve sonrası çekilen fotoğraflar yer aldı .

Kredi Yurtlar Kurumu Seydişehir Yurt Müdürü Ferhat Tükel  yaptığı açıklamada, 15 Temmuz'da Türk halkının gösterdiği kahramanca dik duruşu sergi ile öğrencilere göstermeyi amaçladıklarını bu kapsamda öğrencilerin sergi sayesinde darbe girişimi gecesinde yaşanan farklı durumları görme imkanı elde ettiklerini belirtti. Darbe gecesi yaşanan çirkin ve korkunç saldırının ülkemize, milletimize verdiği zararı bu sergi ile bir kez daha gördük. dedi.

Tükel,fotoğrafların Yurt müdürlüğümüzün girişinde Danışmanın hemen yanında, öğrencilerin sık kullandığı alanda sergilendiğini aktarırken, öğrencilerin sergiye yoğun ilgi gösterdiğini vurguladı.

Tükel, sergiyi gezen öğrencilerin kahraman Türk halkının direnişini farklı açılardan gördüğünü aktardı. Fotoğraflar, o anların ölümsüzleştirilmesi ve akılda kalmasını sağlıyor. Daha etkileyici bir yanı var. Yaşadıklarımız bu sayede sürekli hafızamızda kalacak. Bu fotoğraflar darbenin korkunç yüzünü bizlere birkez daha gösterdi." dedi.

Öte yandan Sergiyi gezen öğrenciler sergi önünde bol bol fotoğraf çektirdi.  

 

O Anlar Sergide
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Muğla'da 6.3 Büyüklüğünde Deprem!
Muğla'da 6.3 Büyüklüğünde Deprem!
Kanala düşen 22 yaşındaki genç boğuldu
Kanala düşen 22 yaşındaki genç boğuldu