Başkan Konurer Şehit ve Gaziler Gününü Kutladı

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, “19 Eylül Şehit ve Gaziler Gününün 95. Yıldönümü nedeniyleyayınladığı kutlama mesajında ...

Başkan Konurer Şehit ve Gaziler Gününü Kutladı
Bu içerik 1046 kez okundu.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, “19 Eylül Şehit ve Gaziler Gününün 95. Yıldönümü nedeniyleyayınladığı kutlama mesajında Şehitlik ve Gazilik milletimizin gönlünde yer etmiş en yüce makamlardan bir tanesidir” dedi.Tarihimiz boyunca kutsal değerlerimiz için canlarını hiç düşünmeden feda eden şehit ve gazilerimiz, Türk milletinin her zaman gönlünde olacaktır diyen İlçe Başkanı Mustafa Konurer,”Geçmişten günümüze kadar her zaman kahramanlarımız olan şehit ve gazilerimiz vatan uğruna canlarını hiçe sayarak bu müstesna makama yükselerek milletimizin haklı gurur kaynağı olmuşlardır.

Savaş meydanlarında ortaya koydukları cesaret ve takdire şayan hizmetleriyle örnek almamız gereken gazilerimize hak ettikleri değeri vererek saygı ve hürmet göstermek, hayatta olanları hatırlamak ve yaşadıkları sorunlarla yakından ilgilenmek toplum olarak en büyük sorumluluğumuzdur.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin fertleri olarak bugün huzur ve güven içerisinde yaşamımızı sürdürüyorsak bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzu asla unutmamalıyız. Atalarımızın yüce Türk milletine emanet ettiği vatanımıza sahip çıkmak bugünün ve yarının gençliğinin öncelikli görevlerinin en başında gelmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz şehitlerimizi ve vefat eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olanlara yüce Allah’tan uzun ömürler diler, aileleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini temenni eder, 19 Eylül Şehit ve Gaziler gününü canı gönülden tebrik ederim.” dedi.

şehit ve gaziler günü
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Muzaffer Büyük 2017 yılını değerlendirdi
Muzaffer Büyük 2017 yılını değerlendirdi
İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNU BASINA TANITTI
İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNU BASINA TANITTI