Advert
Advert

Başkan Konurer Öğretmen ve Öğrencilere Başarılar Diledi

Ak parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 2016 - 2017 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında Öğretmen ve Öğrencilere başarılar diledi...

Başkan Konurer Öğretmen ve Öğrencilere Başarılar Diledi
Bu içerik 1096 kez okundu.

 

Ak parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 2016 - 2017 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında Öğretmen ve Öğrencilere başarılar diledi.

İlçe Başkanı Mustafa Konurer Mesajında;

''Eğitim, insanların kendisine, çevresine ve ülkesine faydalı olacak nesillerin yetişmesine aracılık eden, toplumların kalkınmasını sağlayan, hayatımızın her alanında bizimle olan en önemli unsurdur. Başarı ancak bilinçli, kültürlü ve bilgili insanların var olmasıyla elde edilir. Başarının sağlanması için eğitimin her kademesinde görev almış olan yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize büyük vazifeler düşmektedir.

Geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimizin bilgi ve birikimlerini yeni bilgiler öğrenme arzusu içerisinde olan öğrencilerimize en güzel şekilde aktaracaklarına olan inancımız tamdır. Öğrencilerimizde öğretmenlerinden aldıkları bilgileri eğitimlerinin her aşamasında uygulayarak ülkemizin kalkınmasına fayda sağlayacaklardır. Öğrencilerimiz her zaman hedeflerini yüksek tutmalılar ve amaçlarına ulaşmak için planlı ve düzenli bir şekilde çalışmalıdırlar.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni Eğitim ve Öğretim yılının Seydişehir’imize, ülkemize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor, başarılarla dolu bir Eğitim yılı geçirmelerini temenni ediyorum. '' Dedi.

mustafa konurer'in eğitim öğretim mesajı
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı