Advert

Shakhtar'a Mevlana Hoşgörüsü İle Karşılama

UEFA Avrupa Ligi’nde Perşembe akşamı Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda konuk edeceğimiz Shakhtar Donetsk kafilesi bugün öğle saatlerinde Konya'ya geldi...

Shakhtar'a Mevlana Hoşgörüsü İle Karşılama
Bu içerik 1528 kez okundu.
Advert

UEFA Avrupa Ligi’nde Perşembe akşamı Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda konuk edeceğimiz Shakhtar Donetsk kafilesi bugün saat 13:10 sularında Konya'ya geldi.

Kafileyi Atiker Konyaspor Kulüp Müdürü Muhammed Ak’ın yanı sıra Avrupa Ligi maçlarında Atiker Konyaspor’un Protokol Müdürü olarak görev yapacak olan Gürkan Teoman ve çok sayıda basın mensubu karşıladı.

Genel Müdür Muhammed Ak, Shaktar Donetsk’in CEO’su Sergei Palkin ve Teknik Direktörü Paola Fonseca’yı çiçekle karşıladı. 

Ak, daha sonra Palkin ve Fonseca’ya Hz.Mevlana’nın İngilizce’ye çevrilmiş Mesnevi kitabını hediye etti. 

Palkin ise bu jestin karşılığında Srna’nın 33 numaralı formasını Genel Müdür Muhammed Ak'a armağan etti. 

Karşılama töreninde ayaküstü yapılan sohbette misafir takımın Konya’da en iyi şekilde ağırlanması için gereken tedbirlerin alındığı ve Konya’ya yakışır biçimde misafirperverliğimizin gösterileceği Genel Müdür tarafından hem takımın Ceo’su Sergei Palkin’e hem de Teknik Direktör Fonseca’ya anlatıldı.

Karşılama töreni için memnuniyetlerini ifade eden misafir takımın idarecileri, kulüp müdürü Muhammed Ak ve protokol müdürü Gürkan Teoman’a gösterdikleri yakın ilgi ve hediyeler için teşekkür ettiler.

Misafir takım kafilesi daha sonra konaklayacakları otele doğru hareket etti.

 

shakhtar donetsk konyada
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Muğla'da 6.3 Büyüklüğünde Deprem!
Muğla'da 6.3 Büyüklüğünde Deprem!
Kanala düşen 22 yaşındaki genç boğuldu
Kanala düşen 22 yaşındaki genç boğuldu