Bu Silahlar Kavak Mahallesinde Ele Geçirildi !

Seyişehir ve Beyşehir Jandarma ekiplerinin iş birliği yaparak yürüttüğü operasyon ile tam 245 Adet...

Bu Silahlar Kavak Mahallesinde Ele Geçirildi !
Bu içerik 4849 kez okundu.

Seydişehir ve Beyşehir Jandarma ekiplerinin iş birliği yaparak yürüttüğü operasyon ile tam 245 Adet silah ele geçirildi. Bu silahlardan 185 adeti tek atımlık suikast silahı olarak bilinen kalem tabanca olduğu bildirildi. İşte Ayrıntılar;

Beyşehir'e bağlı üzümlü mahallesinde  imalat ve yurt geneline satış yaptığı ihbarını alan Beyşehir ve Seydişehir İlçelerine bağlı Jandarma ekipleri yürüttükleri ortak operasyon çerçevesinde S.S'e ait otomobili Beyşehir- Seydişehir yolu üzerindeki  kavak mahallesinde durdurdukları otomobil'i arayınca kuru sıkıdan bozma tabancaları ve sukiast tabancalarını ele geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, Konya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Beyşehir'e bağlı Üzümlü Mahallesi'nde kuru sıkıdan bozma tabanca ile tek atımlık suikast tipi kalem tabanca imal ederek, yurt genelinde satışa sundukları bilgisi üzerine çalışma başlattı. İl Jandarma ve Seydişehir ilçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin işbirliği halinde yürüttüğü operasyon kapsamında ekipler, Üzümlü Mahallesi-Seydişehir yolu üzerindeki Kavak Mahallesi'nde S.S'ye ait otomobili durdurarak arama gerçekleştirdi.

60 Adet Tabanca ile 185 Adet Tek Atışlık Suikast Tipi Kalem Tabanca

Arama sonucunda araçta 185 adet tek atımlık suikast tipi kalem tabanca ile 60 adet 7,65 milimetre çapında kuru sıkıdan bozma tabanca ele geçirildi. Alıkonulan kalem tipi silahların suikast amaçlı kullanıldığı öğrenildi. Gözaltına alınan S.S. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezeavine konuldu.

Seydişehir suikast silahı jandarma beyşehir üzümlü kavak seydişehir kavak mahallesinde ele geçirildi
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI