Advert

15 Temmuz Ruhunu Her Zaman Yaşatmalıyız

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer hızla büyüyen ve gelişen bir Türkiye için 15 Temmuz’da yaşanan birlik ve beraberlik havasının her daim sürmesi gerektiğini söyledi. Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli üniforması altına gizlenmiş FETÖ ter

15 Temmuz Ruhunu Her Zaman Yaşatmalıyız
Bu içerik 685 kez okundu.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer hızla büyüyen ve gelişen bir Türkiye için 15 Temmuz’da yaşanan birlik ve beraberlik havasının her daim sürmesi gerektiğini söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli üniforması altına gizlenmiş FETÖ terör örgütüne mensup bir grup vatan haininin başlattığı darbe girişiminin siyasi parti liderlerinin ve Türk milletinin ortaya koyduğu birlik ve beraberlik ruhu sayesinde kısa bir sürede bertaraf edildiğini söyleyen Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer,15 Temmuz’da yöneticisi ve yönetileniyle milletimiz, şer odaklarına asla sizin köleniz olmayacağız demiştir dedi.

 Darbe girişiminin önlenmesindeki en kritik noktanın milleti temsil eden Siyasi parti liderlerinin devletin yanında olduklarına dair açıklamalar yapmaları sayesinde aşıldığını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Konurer siyasi görüşü bir kenara bırakarak söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışıyla meydanlara inerek darbeci vatan hainlerine haddini bildiren bu millet eli öpülesi asil bir millettir dedi.

Farklı siyasi partilere mensup insanların kendilerini temsil eden liderlerin 15 Temmuz gecesi ortaya koydukları birlik ve beraberlik ruhundan dolayı son derece memnuniyet duyduğunun altını çizen Konurer bu birlik ve beraberlik ruhunu her zaman yaşatmalıyız. Hangi anlayıştan olursak olalım bu ülke hepimizin ülkesidir. Vatansız bir milletin olmayacağı gibi milletsiz de bir vatanın olması söz konusu değildir. Bizleri yöneten siyasilerimizden en büyük temennimiz 15 Temmuz’da olduğu gibi bundan sonrada aklın yolu birdir diyerek bir ve beraber hareket etmeleridir dedi. 

mustafa konurer ak parti seydişehir akparti
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması