ERDOĞAN TUTAL'I ZİYARET ETTİ

Kaymakam Aydın Erdoğan, İlçe Emniyet Müdür Vekili Kasım Özdemir ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsb. Kd. Bçvş. Mehmet Akif Başak ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ ı makamında ziyaret etti.

ERDOĞAN TUTAL'I ZİYARET ETTİ
Bu içerik 358 kez okundu.

Kaymakam Aydın Erdoğan, İlçe Emniyet Müdür Vekili Kasım Özdemir ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsb. Kd. Bçvş. Mehmet Akif Başak ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçemizde devam eden yatırım ve projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

 

Erdoğan, ziyarette yaptığı konuşmada Seydişehir'de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Belediye ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirten Erdoğan, Seydişehir'in hizmetler bakımından her geçen yıl büyüyüp geliştiğini göç alan bir ilçe haline geldiğini aktardı.

Çözüm odaklı çalışılması için Kaymakamlık ve Belediye işbirliğinin önemli olduğunu ifade eden Erdoğan, "Belediyemizde çok güzel bir ekip kurulduğunu gördü. Bugüne kadar gerçekleşen başarılı çalışmaların aynen devam etmesini temenni ederim. El birliği yaparak ilçemizi daha güzel hale getireceğiz." diye konuştu.

Başkan Tutal ise ilçeye hizmet etmek etmenin kendileri için onur olduğunu dile getirerek şunları kaydetti:

"Bundan sonra sizlerle birlikte ülkemize, kentimize ve ilçemize hizmet edeceğiz. Kamu ve kurumlarla çok aktif çalışan ortak projeler üretmeye önem veren bir hizmet anlayışına sahibiz."

 

ERDOĞAN TUTAL'I ZİYARET ETTİ
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali