BAŞKAN TUTAL, CAMİ CEMAATİ İLE KAHVALTI YAPTI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sabah namazını kıldığı, Hüdaverdi Camii cemaati ile birlikte kahvaltı yaptı.

BAŞKAN TUTAL, CAMİ CEMAATİ İLE KAHVALTI YAPTI
Bu içerik 65 kez okundu.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  sabah namazını kıldığı, Hüdaverdi Camii  cemaati ile birlikte kahvaltı yaptı.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Birim Müdürleri Cuma Sabahları ilçe merkezinde bulunan camilerde  sabah namazını eda ederek  cami cemaati ile bir süre sohbet ediyor.

Öncelikli olarak  camilerin bakım ve temizliklerine özen gösterilmesi gerektiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, namaz sonrası cami cemaati ile birlikte en yakın çay ocağına geçerek orada kahvaltı yapıyor.

Camiler ve okulların hizmet  öncelikli yerler olduğunu  kaydeden Başkan Tutal;" elimizden geldiği kadar Camilerimiz ve okullarımızın ihtiyaçlarını, eksiklerini yerinde tespit edip ,eksikliklerini gideriyoruz. Personelimiz tarafından temizlik ve çevre düzenlemeleri yapılıyor. Cami ve okulların ihtiyaçlarına öncelik veriyoruz , buralar insanlarımızın değer verdikleri mekanlardır" dedi.

 

Başkan Tutal'ın bu tür birlikteliklerin kendilerini  mutlu ettiğini söyleyen cemaat ise;" Başkanımızı sabah namazında birim müdürleri ile birlikte aramızda görmek bizleri mutlu etti Sabah namazımızı birlikte kıldıktan  sonra, kahvaltımız yaptık kendileri ile daha sonra bir süre sohbet ederek istek ve taleplerimizi ilettik. Teşekkür ediyoruz "dediler.

 

 

BAŞKAN TUTAL CAMİ CEMAATİ İLE KAHVALTI YAPTI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali