KONURER YENİDEN BAŞKAN

Seydişehir AK Parti 6. Olağan Genel Kurulunda tek liste ile gidilen seçimlerde Mustafa Konurer yeniden başkan seçildi.

KONURER YENİDEN BAŞKAN
Bu içerik 1460 kez okundu.

Seydişehir   Ak parti 6. Olağan  kongresi  Seydişehir belediye düğün salonunda   geniş  bir katılımla   yapıldı.

Kongreye Tarım Orman ve Köyişleri Bakanlığı komisyon başkanı ve Ak Parti Konya Milletvekili Prof.Dr. Mehmet Babaoğlu, Orman  ve su işleri  Bakan yardımcısı  Harun Tüfekci ,Seydişehir  Belediye  Başkanı Mehmet Tutal, Beyşehir belediye  başkanı Murat Özaltun, Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, Ahırlı İlçe başkanı Mustafa Öncü , Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Yalıhüyük İlçe Başkanı Seyfettin Pişkin ,  Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile çevre ilçe Başkanları ve Belediye Başkanlarının yanı sıra  Seydişehir  ilçe  ve mahalle  muhtarları  sivil   toplum örgütü başkanları,Parti kolları  gençlik kolları üyeleri  delegeler, İlçe belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan Kongrede   Divan Başkanlığına, orman ve su işleri bakanlığı komisyon başkanı ve AK Parti Konya Millet vekili Mehmet Babaoğlu seçildi.

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partililere yönelik video mesajının ardından Başbakan Binali Yıldırım'ın mesajı okundu. Daha sonra 26. Dönem Başbakan, Ak Parti Konya Millet vekili Prof.Dr Ahmet Davutoğlu'nun mesajı okundu.

Programda konuşan ; Seçime tek aday giren İlçe Başkanı Mustafa Konurer'in Konuşmasından önce salonda büyük alkış koptu.  İlçe Başkanı Mustafa Konuer'in konuşması sık sık tezahüratlarla kesildi.

''Bizleri yalnız bırakmadınız memleketimize sahip çıktınız. Bugün birlik ve beraberlik zamanı, yeni bir sayfa açacağız, Allah için memleket için çalışmaya devam edeceğiz.

Memleket sevdasına, Seydişehir sevdasına düşen herkesi, birer müfettiş ilan ediyoruz, Türkiye ve Seydişehir'i en iyi yerlere gelmesi için var gücümüz ile çalışacağız.

Bizler protokol koltuklarında makamlarda oturmak için değil kanımızın terimizle koşturmak için geldik. Komşumuz açken tok yatmayacağız bunun vebali hepimizin. Mahalle başkanlarımıza büyük görev düşüyor, onlar ve diğer siyasi partilerimiz ile el ele verip daha güzel ilişkiler içinde çalışacağız.  Kadın kollarımız, gençlik kollarımız yönetimimiz ve partililerimizle hep görevimizi yaptık yapmaya devam edeceğiz. Her gelen teşkilat mensubumuz ile köy köy mahalle mahalle sorunlarımızı çözmeye çalıştık, bir aile gibi samimi bir ortamda çalıştık. Aramızda kırgınlık yok, ufak tefek problemler olmuş olabilir ama şimdi bunların zamanı değil, samimiyet ile çalışma zamanı.

Bu bir bayrak yarışı ve bizden sonra bayrağı teslim edeceğimiz arkadaşa güzel bir teşkilat vermek için elimizden geleni yapacağız. Yeni gelen arkadaşlara başarılar, yönetimden bayrağı teslim edecek arkadaşlara teşekkür ederim. Konuşmamın sonunda büyüklerin ellerin küçüklerin gözlerinden öperim. '' Dedi.

Bakan yardımcısı Harun Tüfekci konuşmasında;'' Milletin dediğini yaptık bu yürüyüş 16 yıldır devam ediyor. Allah'ın izniyle 2019'un müjdecisi bu mart seçimlerinde Kılıçtaroğlu yine kaybedecek, 16 Yıl geçti inşallah yine kazanacağız. Türkiye'nin her yerinde aynı görüntü var.16 yıl sonra bile halen böyle kalabalık kongreler yapılabiliyorsa, bu sadece Türkiye değil, dünya siyaset tarihine altın harfler ile yazılacak bir hadisedir. Ne mutlu ki bu davanın neferleriyiz. Hepinize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum'' Dedi. Daha sonra   yeni  yönetim  üyeleri  kurulu  tek tek  isimleri okunarak kürsüye davet edilerek  tanımı  yapıldıktan sonra  oylamaya  geçilerek    kongre  sona erdi.

Konurer Yeniden Başkan
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET