Advert
Advert

BAŞKANIN KANDİL MESAJI

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı

BAŞKANIN KANDİL MESAJI
Bu içerik 576 kez okundu.

.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer yayımladığı mesajda; Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) efendimizin dünyayı şereflendirişinin 1446. yıldönümü olan bir Mevlid kandiline daha erişmenin sevincini ve mutluluğunu tüm Müslüman alemi olarak hep birlikte yaşamaktayız.

Cehaletin en üst seviyelere ulaştığı bir dönemde dünyamızı şereflendiren Resulallah (s.a.v) efendimiz dünyaya ilahi bir nur ve rahmani bir şifa olmuştur. Karşılaştığı birçok engele rağmen insanların içine düştüğü yanlıştan kurtulmaları için onları Allah (c.c) katında tek din olan İslam’a davet eden peygamber efendimiz (s.a.v) insanlara her zaman iyiyi ve doğruyu öğreten bir önder olmuştur.

Mevlid kandili biz kulların yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından ve merhametinden yararlanacağı huzur ve müjde gecesidir. Yüce Allah’ın (c.c) bu mübarek gecede yapacağımız dua ve ibadetleri kabul etmesi temennisiyle, Seydişehirli hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin mübarek Mevlid Kandilini kutlar, aileleriyle birlikte sağlık ve huzur içerisinde daha nice kandillere erişmelerini yüce Allah’tan (c.c) temenni ederim” dedi.

BAŞKANIN KANDİL MESAJI Seydişehir Haber Ak Parti Kandil mesajı
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi