Advert

TFF, Konya'ya ''PARDON'' dedi

Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye'nin ev sahipliğine aday olduğu 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için aday şehirlerde hata yaptı. Konya yeni listede "aday şehir"ler arasındaki yerini aldı..

TFF, Konya'ya ''PARDON'' dedi
Bu içerik 799 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu,  Türkiye'nin ev sahipliğine aday olduğu 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri adaylık dosyasında yer alacak şehir ve stadyumlarla ilgili açıklamasında tarihi bir hata yaptı.  Finalleri adaylık dosyasında yer alacak şehir ve stadyumlarla ilgili kararları açıklayan federasyon, Konya isminin “Sehven” Kayseri olarak girildiğini belirtip ikinci bir açıklama yayımlamak zorunda kaldı. Yapılan açıklamada, “Bir önceki haberde Konya (Büyükşehir Belediye Stadyumu) yerine sehven Kayseri (Kadir Has Stadı) ifadesi yer almıştır” denildi.

Böylece düzeltilen şehirlere Konya’da eklendi.

Açıklanan şehirler şu şekilde;

İstanbul (Atatürk Olimpiyat Stadyumu ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu), Bursa (Büyükşehir Belediye Stadyumu), Antalya (Antalya Stadyumu), Eskişehir (Eskişehir Yeni Stadyum), Gaziantep (Gaziantep Stadyumu), Konya (Büyükşehir Belediye Stadyumu), Trabzon (Şenol Güneş Spor Kompleksi), Kocaeli (Yeni Stadyum), Ankara (Yeni Stadyum).

 

TFF Konya'ya ''PARDON'' dedi Konyaspor Büyükşehirbelediyestatyumu seydişehirhaber seydişehir ajans
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI