Advert
Advert

Seydişehir 'de Çöp Konteynerları Yenileniyor.

Seydişehir Belediyesi hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

Seydişehir 'de Çöp Konteynerları Yenileniyor.
Bu içerik 359 kez okundu.

İlçede birçok çalışmaya imza atan ve uygulanmak üzere proje üreten Seydişehir Belediyesi, şimdi de şehir merkezinde eskiyen ve sağlıksız görüntü oluşturan çöp konteynerlarını yeniliyor.

 

Seyyid Harun Bulvarı, Eski Garaj Bölgesi gibi ana arterlerde bulunan çöp konteynerlarını kaldırılarak yerine yeni çöp konteynerlarının yerleştirildiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, halk sağlığı ve temizlik noktasında titizlikle çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ana arterlerde bulunan çöp konteynerlarını değiştirilerek yerine yenilerinin bırakıldığını belirten Başkan Tutal;" Daha sağlıklı, estetik, dayanıklı ve hijyenik yeni çöp konteynerlarını ana arterlerde farklı noktalara bırakılmaya başlandı.


Estetik görüntüsüyle dikkat çeken konteynerların ilçenin kronik sorunlarından olan çöp sorununu ortadan kaldıracağı gibi, çöplerden akan su ve içindeki kötü kokuları da dışarıya sızdırmayacak. Çöp konteynerlarımız temizlik ekiplerimiz tarafından düzenli olarak temizlenip dezenfekte edilecek" dedi.

 

 

 

Seydişehir 'de Çöp Konteynırları Yenileniyor.
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi