Advert

Ahmet Şan İstifa Etti, Yeni Başkan Kim Olacak ?

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan Bylock kullanıcısı olduğunu iddiasının ardından istifa etti...

Ahmet Şan İstifa Etti, Yeni Başkan Kim Olacak ?
Bu içerik 309 kez okundu.

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan Bylock kullanıcısı olduğunu iddiasının ardından istifa etti. Dün akşam saatlerinde Bylock kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan Şan, ifadesinin ardından yurt dışına çıkma yasağı konarak serbest bırakılmıştı. 

Konyaspora zarar vermemek için istifa ediyorum

Ahmet Şan ;

”Hayat insanı kimi zaman büyük başarılarla, kimi zaman da büyük dertlerle sınar. Meşum örgütle hiçbir bağlantımın olmadığı, sonucunda haklılığım ve masumiyetimin ortaya çıkacağına inandığım bu sıkıntılı süreçte büyük sevdama, Konyasporuma zarar gelmemesi adına; Konyaspor Kulübü Derneği üyeliğinden ve dolayısıyla büyük zaferleri yaşadığım Konyaspor başkanlığı görevinden istifa ediyorum. Hayatımın her döneminde duanın gücüne çok inandım. Dualarınızla imkansız denilen başarıları hep birlikte hak ederek kazandık. Sizlerden istirhamın mübarek dualarınızı şahsımın üzerinden eksik etmemenizdir.” dedi. 

Öte yandan Konyaspor'un yeni başkanı kim olacağı ise merak konusu oldu kamuoyunda konuşulan en güçlü 3 isimden birinin geçici olarak başkanlık yapması bekleniyor.

2.Başkan Fatih Yılmaz'ın yüzme branşından sorumlu olması futbol komitesi üyesi olan iki  Başkan yardımcısı  Abdullah Şanlı ve Celalettin Çakıcı'nın da ihtimal dahilinde olmasını sağlıyor.

Yeni başkan açıklanınca sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

Ahmet Şan İstifa Etti Yeni Başkan Kim Olacak ? Konyaspor yeni başkanı Yeni başkan kim Konyaspor
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI