Advert

Vekil Baloğlu Seydişehir’de Bir Dizi Ziyarette Bulundu

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Seydişehir’in bazı mahallelerini ziyaret etti...

Vekil Baloğlu Seydişehir’de Bir Dizi Ziyarette Bulundu
Bu içerik 342 kez okundu.

 

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Seydişehir’in  bazı mahallelerini ziyaret etti.

Milletvekili Baloğlu, Seydişehir’e bağlı Taraşcı, Gökçehüyük, Kumluca, Kuran, Kesecik, İncesu, Manastır, Boyalı ve Karabulak  mahallelerini ziyaret etti.

Babaoğlu, beraberindeki Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve partililerle birlikte ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlarla ve mahalle muhtarları ile görüşerek istek ve taleplerini dinledi.

 

Yoğun bir program yaşadıklarını kaydeden AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer;” Sayın vekilimiz bizleri ziyaret etti. Bizlere vermiş olduğu enerjiden dolayı müteşekkiriz. Memleketimiz ve Seydişehir’imiz için hayırla vesile olmasını diliyorum”şekilinde konuştu.

Dış mahallelerde Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ile birlikte bir dizi ziyarette bulunduklarını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; ”Yerel ihtiyaçları bizler , genel ihtiyaç ve sıkıntıları Sayın Vekilimiz dinledi, notlar aldık. Gerekli yerlerle iletişimde bulunacaklar. Sayın vekilimize özellikle ihtiyaçların yerinde tespiti noktasında vatandaşlarımızla yüzyüze görüştüğü için teşekkür ediyorum. Bu tür ziyaretleri vekillerimiz zaman zaman yapıyorlar ,  bizleri yalnız bırakmıyorlar. Bu tür ziyaretlerle sıkıntıların tespitini yaparak çözüm yolları üretiyoruz.Ziyaretlerin ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”dedi.

 

Seydişehir’de köylerden ve beldelerden dönüşen mahalleleri Belediye Başkanı ve İlçe Başkanı ile birlikte ziyaret ettiklerini ifade eden AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ;”Mahalle sorunlarımız ve ülke sorunlarımız konusunda mahalle sakinlerimizle ve muhtarlarımızla istişare ettik. Çok verimli bir gezi oldu. Hizmetler devam ediyor. Hem Büyükşehirimizin hizmetleri, hemde Seydişehir ilçe  Belediyemiz, merkezi hükümetimizin hizmetleri devam ediyor. Tabi ülkemizde istikrar devam ettikce, güven devam ettikce, refah düzeyimiz arttıkca,her beldemiz,her bölgemiz bu refah düzeyinden, artışdan istifade edecek.Şu bir gerçek Anadolu insanı herşeyin en iyisine ,en güzeline layık. Bizde Ak Parti ekibi olarak bu hedefte,bu gayede en iyi şekilde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Ben tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaretlerimiz sırasında bizleri bağırlarına bastılar, misafirperverlikle karşıladılar. Güç ve enerji verdiler hepsine çok teşekkür ediyorum”dedi.

 

Vekil Baloğlu Seydişehir’de Bir Dizi Ziyarette Bulundu
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI