Seydişehir'de Emniyet Güçlerine Direnen 2 Kişi Tutuklandı

Seydişehir'de görevli polis ekiplerine direnen ve kamu malına zarar veren Alkollü şahıslar tutuklandı.

Seydişehir'de Emniyet Güçlerine Direnen 2 Kişi Tutuklandı
Bu içerik 2681 kez okundu.

Edinilen bilgiye göre ; Seydişehir merkezde bulunan bir restoranda iki şahıs polislere ve emniyete ait araçlara zarar vermek istedi. 

Seydişehir ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri adli ve mülki makamlardan aldıkları emirle ilçemizde  denetleme yaparlarken, o esnada bir işletmede bulunan M.B ve K.S adlı iki şahıs tarafından görev yapmaları engellenmek lstendi.  

iki şahıs görevli polis memurlarına ve araçlarına saldırdı,  M.B ve K S nin işletmede müşteri olarak bulundukları öğrenildi. iki kişinin görevli polis memurlarına karşı direnme ve olayın devamında polis aracına zarar verdikleri, görüldü. Bu duruma müsaade etmeyen emniyet güçleri alkollü olan iki şahsı etkisiz hale getirdi ve yakalayarak gözaltına aldı. Alkolmetreye üflemek istemeyen şahıslar ayrıca gözaltında iken görevli polislere sözlü ve fiili hakaret ve saldırgan tavırlarına devam ettiler. Geceyi ilçe jandarmanın nezaretinde geçiren her iki şahısta ertesi günü sevk edildiği Seydişehir Cumhuriyet Başsavcılığınca tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye gönderildiler. Görevli polislere hakaret, fiili saldırı ve kamu malına zarar vermek suçundan iki şahısta tutuklanarak Seydişehir cezaevine gönderildi.

 
 
 
 
Seydişehir'de Emniyet Güçlerine Saldıran 2 Kişi Tutuklandı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Muzaffer Büyük 2017 yılını değerlendirdi
Muzaffer Büyük 2017 yılını değerlendirdi
İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNU BASINA TANITTI
İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNU BASINA TANITTI