Advert
Advert

Muay Thai Şampiyonasında Seydişehir’den Büyük Başarı

Muay Thai Şampiyonasında Seydişehir 3 Derece birden yaptı.

Muay Thai Şampiyonasında Seydişehir’den Büyük Başarı
Bu içerik 709 kez okundu.

 

     12 Temmuzda başlayıp 16 Temmuza kadar devam eden,  Nevşehir’de gerçekleştirilen Şehit Polis Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri Çocuklar Türkiye Muay Thai Şampiyonasında Seydişehir Belediyespor’dan üç sporcu dereceye girdi.

5 gün süren şampiyonada Ali Deniz Çağlayan Türkiye ikincisi olurken Faruk dönmez ve İbrahim bakırcı kilolarında Türkiye üçüncüsü oldu.

Seydişehir’e gelir gelmez ayağının tozuyla açıklama yapan     Baş antrenör Serkan Yıldız: “Böyle geniş çaplı organizasyonlara katılmak sporcularımıza büyük tecrübe kazandırmaktadır. Her katıldığımız turnuvada başarı çıtamız biraz daha yükselmektedir. İnanıyorum ki kısa bir zamanda Türkiye, Avrupa, Dünya hatta Olimpiyat Şampiyonlukları gelecektir. Elde ettiğimiz ve her geçen gün yükselen başarımız da bunun göstergesidir. Bize her zaman destek olan başta Belediye Başkanımız Mehmet Tutal’a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahir Kibar’a, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Soner Balcı’ya, sporcu ailelerimize teşekkür ediyorum. ” dedi.

    Antrenör Ahmet Dönmez:” Çok çalıştık, sporcularımız da oldukça yetenekli. Tek eksiğimiz tecrübe. Bunu da katıldığımız turnuvalarla elde edeceğimize inanıyorum. Bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. ‘’Dedi.

Muay Thai Şampiyonasında Seydişehir’den 3 Derece Seydişehir haber Seydişehir ajans Son dakika Seydişehir Gündem Seydşehir Spor seydişehir Seydişehir spor
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı