Yazarımız Ayşe Ünüvar 5.Mevsim’de

Yazarımız Ayşe Ünüvar Televizyon programına katıldı.

Yazarımız Ayşe Ünüvar 5.Mevsim’de
Bu içerik 789 kez okundu.

Eğitimci yazar, uzman psikolojik danışman Ayşe Ünüvar Kontv’de yayımlanan 5. Mevsim programında Fatma Cankara Öztat’ın  konuğu oldu.

Yazarımız kendi tanıtımını takdim ettikten sonra, kitaplarından ve onları hangi duygu ile yazdığından bahsetti. Programda Seydişehir ve Seyyid Harun Veli  hazretleri hakkında izleyicilere merak uyandırıcı bilgilerde veren yazarımız; yazdığı her kitabın aslında günümüzde bir karakteri temsil ettiğini belirtti.

Program izleyiciler tarafından çok beğenilirken, sosyal ağlardan mesaj yağmuruna tutuldu. Yazarımız kendi yazdığı kitabı okuyan bir okurun ’’ Kör Kalbe Aşk Dokunmaz’’ eseri üzerine Seydişehir’e gelmesi ve Seyyid Harun Veli Hazretleri türbesinde kendileri ile karşılaşmasını unutamayacağı bir anı olarak anlattı.

Mutlu olduğu bir anı olaraktansa yurt dışından kitabını okuyan bir okuyucusu ile sosyal medyadan görüştüğünü ve Türkiye’ ye, Seydişehir’e gelmek istediğini ve Seyyid Harun Veli Türbesini beraber gezmek için plan yaptıklarını anlattı.

Program yaklaşık bir saat sürerken, Program sunucusu en kısa sürede görüşmek için Ünüvar’dan söz aldı. Ünüvar program sonrası Fatma Cankara Öztat için kitaplarını imzalayıp hediye etti.

Ayşe Ünüvar 5.Mevsim’de Yazarımız Ayşe Ünüvar Televizyon programına katıldı Süleyman Sayan Seydişehir haber Seydişehir ajans Seydişehir gündem Son dakika Seydişehir Seydişehir Ayşe Ünüvar Yazarımız Ayşe Ünüvar 5.Mevsim’de
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET