Advert

MOBESE İçin Gün Sayıyoruz Peki Işıklar !

Seydişehir Ajans ekibi olarak Seydişehirliler ile yaptığımız anketlerde ve sokağa çıktığımızda '' Sizce Seydişehir'in en büyük sorunu ne?

MOBESE İçin Gün Sayıyoruz Peki Işıklar !
Bu içerik 1821 kez okundu.

Seydişehir Ajans ekibi olarak Seydişehirliler ile yaptığımız anketlerde ve sokağa çıktığımızda '' Sizce  Seydişehir'in en büyük sorunu ne? '' diye sorduk. Seydişehirlilerin büyük bir bölümü şehrin önemli noktalarındaki trafik ışıklarının çalışmamasından şikayetçi oldu. Sitemizde konuyu değerlendirip anket yaptığımızda çıkan sonuç sokaktaki ile hemen hemen aynıydı.

Yaya ve Engelli vatandaşlarımız araçların kendilerine trafikte genel olarak saygı göstermemesinden şikayetçi oldu. Seydişehirliler, özellikle perşembe günleri ve mesai saatlerinin yeni bittiği sıralarda trafik ışıklarının konulmasını istiyor. 

Caddelerde Oturan Vatandaşlar Motorsiklet ve modifiye araçlardan şikayetçi

Caddelerde oturan vatandaşlarımız artık emniyeti aramaya utanır olduk her gün hergün drift yapanlar yan verenler gerçekten rahatsız oluyoruz, yetkililerden bu konularda yardım istiyoruz  dediler. Öte yandan Seydişehirlilere göre Seydişehirin bir diğer problemi sinyal kullanılmaması ve bunun sonucu ouşan kazalar.

 

 

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI