Memur Adayları İçin Son Gün 24 Ağustos !

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) başvurusu için son..

Memur Adayları İçin Son Gün 24 Ağustos !
Bu içerik 1795 kez okundu.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) başvurusu için son iki gün! 9 Ağustos'ta başlayan Ortaöğretim/Önlisans KPSS başvuruları 24 Ağustos'ta sona erecek. KPSS başvurusu yapmak için T.C. kimlik numarası ve şifre ile ÖSYM'nin sitesinden işlem yapabilirsiniz.

Ancak Güncellemeniz gereken Fotoğraf gibi bilgileriniz varsa Başvuru yapan okullarda 3 TL karşılığında gerekli işlemi yaptırıp. Halk Bankasına 55 TL ödemeniz gerekiyor.

2016-KPSS Ortaöğretim/Ön Lisansa son başvuru tarihi olan 24 Ağustos 2016 tarihi itibariyle ön lisans diploması almaya hak kazanmış adaylar, ortaöğretim düzeyinde sınava girmek için başvuramazlar.

Sınava başvuru işlemini yaptığı halde sınav ücretini yatırmayan adayların başvuruları tamamlanmamış olacağından başvuru kayıt bilgileri iptal edilerek bu adayların bina/salon atamaları yapılmaz ve bu adaylar için Sınava Giriş Belgesi düzenlenmez.

Seydişehirli adaylar için kayıt işlemlerini  Saliha Mehmet Ulaşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde (Devlet Hastanesi B Blok Bahçesi) yada  Necmettin Erbakan Üniversitesi Meslek yüksek okulunda yaptırmaları gerekiyor. Ohal nedeniyle izin alamayan personelin bir kısmının izine çıkması ise zaman zaman kalabalık ve kargaşa çıkmasına neden oluyor. Yetkililer güncelleme şifre ve kayıt işlemlerini olası bir probleme karşı son güne bırakılmaması konusunda ısrar ediyor.

Öte Yandan kayıt işleminin ardından Halk Bank bankamatiklerin ilgili menüler takip edilip işlem yapılacak yalnız Halk Bank bankamatik şubeleri para üzeri vermediği için tam 55 lira ile gelinmesi gerekiyor. Banka personelleri de ellerinde yeterli miktar olmadığını öne sürerek vatandaşa yardımcı olmuyor. 

kpss son gün 24 ağustos seydişehir
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Microsoft, “AirPods Katili” Akıllı Kablosuz Kulaklık Geliştiriyor
Microsoft, “AirPods Katili” Akıllı Kablosuz Kulaklık Geliştiriyor
Emekliye çifte zam hesapta
Emekliye çifte zam hesapta